Rejestr Umów za I kw 2018 roku

Zapoznaj się z wykazem za co, komu i ile władze miasta zapłaciły z Twoich pieniędzy przez w trzy miesiące 2018 roku. Prezentujemy wykaz wszystkich umów zawartych w I kwartale tego roku.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

POBIERZ [433.33 KB]

Udostępniamy wszystkim zainteresowanym oficjalny Rejestr Umów zawartych przez Miasto Żory od 1 stycznia do 31 marca 2018 roku. Rejestr został przekazany Grupie Działamy na jej wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Prezydent Żor, Waldemar Socha nie chce udostępniać rejestru umów na oficjalnej stronie internetowej Miasta Żory i na www.bip.zory.pl, dlatego wyręczamy go z tej powinności. Rejestr umów prezentujemy dokładnie w takiej formie (pdf), w jakiej otrzymaliśmy z Urzędu Miasta:

Umowy zawarte przez Gminę Miejską Żory od 1 stycznia do 31 marca 2018 roku – pdf

Przypominamy – rejestr umów, jako informacja publiczna jest jawny i każdy może go udostępniać, upowszechniać i przetwarzać w dowolnej formie.
Otrzymaliśmy też Rejestry Umów za I kwartał 2018 roku, prowadzone przez Wydział Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Żory w formie pliku xls, czyli popularnego Excela. Wydział Zamówień Publicznych prowadzi osobny rejestr dla umów zawartych w trybie przetargu publicznego, czyli powyżej kwoty 30 tys. euro. Drugi rejestr zawiera spis umów zawartych przez ten wydział poza przetargiem, zatem z tzw. wolnej ręki, na co zezwala ustawa Prawo zamówień publicznych.

UMOWY ZAWARTE PO PRZEPROWADZENIU PRZETARGU PUBLICZNEGO W I KWARTALE 2018 ROKU: