Rejestr Umów za 2014 rok

Zapoznaj się z wykazem za co, komu i ile władze miasta zapłaciły z Twoich pieniędzy w 2014 roku.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

POBIERZ [1.22 MB]

Udostępniamy wszystkim zainteresowanym oficjalny Rejestr umów zawartych przez Miasto Żory w 2014 roku, a przekazany Grupie Działamy na jej wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Prezydent miasta, Waldemar Socha nie chce udostępnić rejestru umów na bip.zory.pl, dlatego wyręczamy go z tej powinności. Rejestr umów prezentujemy dokładnie w takiej formie (pdf), w jakiej otrzymaliśmy z Urzędu Miasta:

Umowy zawarte przez Gminę Miejską Żory w 2014 roku – pdf

Przypominamy – rejestr umów, jako informacja publiczna jest jawny i każdy może go udostępniać, upowszechniać i przetwarzać w dowolnej formie.

Otrzymaliśmy też dwa Rejestry Umów prowadzone przez Wydział Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Żory w formie pliku xls, czyli popularnego Excela. Wydział Zamówień Publicznych prowadzi osobny rejestr dla umów zawartych w trybie przetargu publicznego, czyli powyżej kwoty 30 tys. euro. Drugi rejestr zawiera spis umów zawartych przez ten wydział poza przetargiem, zatem z tzw. wolnej ręki, na co zezwala ustawa Prawo zamówień publicznych. Publikujemy poniżej oba rejestry:

UMOWY ZAWARTE W 2014 ROKU PO PRZEPROWADZENIU PRZETARGU PUBLICZNEGO:

UMOWY ZAWARTE W 2014 ROKU W TRYBIE ZAMÓWIENIA Z TZW. WOLNEJ RĘKI: