Rejestr Umów za III kw 2017 roku

Zapoznaj się z wykazem za co, komu i ile władze miasta zapłaciły z Twoich pieniędzy przez w II połowie 2017 roku. Prezentujemy wykaz wszystkich umów zawartych w III kwartale tego roku, w październiku i w listopadzie wraz z podsumowaniem od początku roku.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

POBIERZ [1.11 MB]

Udostępniamy wszystkim zainteresowanym oficjalny Rejestr Umów zawartych przez Miasto Żory od 1 stycznia do 30 listopada 2017 roku. Rejestr został przekazany Grupie Działamy na jej wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Prezydent Żor, Waldemar Socha nie chce udostępniać rejestru umów na oficjalnej stronie internetowej Miasta Żory i na www.bip.zory.pl, dlatego wyręczamy go z tej powinności. Rejestr umów prezentujemy dokładnie w takiej formie (pdf), w jakiej otrzymaliśmy z Urzędu Miasta:

Umowy zawarte przez Gminę Miejską Żory od stycznia do 30 listopada 2017 roku – pdf

Przypominamy – rejestr umów, jako informacja publiczna jest jawny i każdy może go udostępniać, upowszechniać i przetwarzać w dowolnej formie.
Otrzymaliśmy też dwa Rejestry Umów za II kwartał 2017 roku, prowadzone przez Wydział Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Żory w formie pliku xls, czyli popularnego Excela. Wydział Zamówień Publicznych prowadzi osobny rejestr dla umów zawartych w trybie przetargu publicznego, czyli powyżej kwoty 30 tys. euro. Drugi rejestr zawiera spis umów zawartych przez ten wydział poza przetargiem, zatem z tzw. wolnej ręki, na co zezwala ustawa Prawo zamówień publicznych. Publikujemy poniżej oba rejestry:

UMOWY ZAWARTE PO PRZEPROWADZENIU PRZETARGU PUBLICZNEGO W III KWARTALE 2017 ROKU:

UMOWY ZAWARTE W III KWARTALE 2017 ROKU W TRYBIE ZAMÓWIENIA Z TZW. WOLNEJ RĘKI: